Blogger Popüler Yazılar Widget Eklentisi

popüler widget
En çok okunan blog yazıları eklentisi ile sade bir görünüm ile sitenizin sidebar kısmında popüler yazıları gösterebilirsiniz. Blogger popüler yayınlar eklentisi ile sitenizin sağ kenarında kullanıcılar için çok okunmuş olan yazıları göstermeniz ilgilerini çektiği için okuyabileceği gibi ek olarak sitenizde gezinmeleri hemen çıkma oranlarını da düşürecektir. Aşağıda bulunan blogger widget kodlarını sitenizde ]]></b:skin> kodunun üzerine ekleyin.
PopularPosts h2{font-size:18px;margin:0 0 20px 0;padding:0}
.popular-posts ul{margin:0;padding:0}
.popular-posts ul li{border-bottom:1px solid #eee;list-style:none outside none!important;margin-left:0!important;overflow:hidden;padding:10px 0!important;transition:all 0.25s linear 0s;counter-increment:trackit}
.PopularPosts li:first-child{border-top:1px solid #eee}
.PopularPosts li:nth-child(odd){background:#f5f5f5}
.PopularPosts .item-thumbnail,.PopularPosts .item-snippet{display:none!important}
.PopularPosts a,.PopularPosts a:hover{color:#444;display:table;font-size:.9rem}
Daha sonra Blogger panelinde yerleşim sekmesine geçip sitenizin eklemek istediğiniz yerine gadget ekle diyerek, Popüler yayınlar gadgetini tıklayın Göster bölümünde bulunan küçük resim ve snippet butonlarını kapatıp kaydet demeniz yeterli olacaktır.
Not: Sitenizde hali hazırda bir popüler yazılar eklentisi kullanıyor iseniz PopularPosts etiketi ile arama yapıp yukarıda bulunan kodlar ile değiştiriniz.

Hiç yorum yok: