En İyi Telefon Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

telefon fotoğraf düzenleme uygulamaları
Sizler için resimlerinizi güzelleştirmek istediğiniz esnada profesyonel olarak düzenleyebileceğiniz birkaç fotoğraf düzenleme uygulamalarını derledik.
Güzel ve anı olarak kalmasını istediğimiz anların resimlerini çekeriz çoğu zaman ve bazen bu resimlerde hatalı kareler ve silinmesini istediğimiz noktalar olabiliyor. Sizlere önereceğimiz android ve ios telefonlarda kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleyiciler ile tam profesyonel bir şekilde resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Elbette ki bir bilgisayardaki photoshop gibi programın yerini tutmayabilir ama bu programlar onların yerini aratmayacak tarzda. İşte telefon için fotoğraf düzenleyici uygulamalar:
pixlr

AutoDesk Pixlr

AutoDesk’i çoğumuz bilgisayarda 3d çizim üzerine uzmanlaşan bir şirket olarak duymuşuzdur. Bu programda Pixlr olarak telefonlar için AutoDesk tarafından geliştirmiş olan bir uygulama. Arayüzü basit ve kullanışı kolay olan bu program ile kolay bir şekilde telefonda fotoğraf düzenleyebilirsiniz.
ANDROİD İNDİRiOS İNDİR
prisma

Prisma

Birçok kullanıcının aktif olarak kullandığı uygulamalardan birisi. Bu uygulamanın aslında bakacak olursak asıl olarak fotoğraflarınızı düzeltme değil efekt verme diyebiliriz. Sunduğu bir çok seçenekler ile ünlü sanatçılara ait olan stilleri alarak sizin fotoğrafınızı güzel tuval yapabiliyor. Oldukça fazla seçeneği olan bu program ile fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz.
ANDROİD İNDİRiOS İNDİR
google snapspeed

Google SnapSeed

Google neredeyse adını duyurabilecek kapasite. Tabi ki android fotoğrafta da geri kalacak bir bilişim şirketi değil. Google’nin size sunmuş olduğu bu program ile tam manasında profesyonel resimler yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. SnapSeed’in size sunduğu efektler ile resimlerinizi güzelleştirebilir ve yanında ek olarak sunduğu keskinlik, canlılık gibi özelliklerle fotoğrafınızı profesyonelleştirebilirsiniz.
ANDROİD İNDİRiOS İNDİR
lightroom

Adobe Photoshop Lightroom CC

Fotoğraf denilince tabi ki Adobe’yi de söylemezsek olmaz. Fotoğraf ve video görüntülerinde zirveyi korumakta olan Adobe telefonlar için Photoshop Lightroom CC geliştirdi ve bu uygulama ile bilgisayarda yapıyormuşçasına adeta telefonda sınırsız bir şekilde profesyonel düzenlemeler yapabiliyorsunuz.
ANDROİD İNDİRiOS İNDİR
vsco

VSCO

Bir diğer uygulama ise VSCO. Size sunmakta olduğu kolay arayüzü ve bir çok efekt, düzenlemeleriyle oldukça kullanıcının beğenisini kazanmış durumda. İlk başlarda İnstagram alternatifini oynamış olsa da Facebook gibi devin yapmış olduğu uygulamanın yerini tutamadı ama kendi içinde barındırmış olduğu birçok özellik ile fotoğrafları tam manasında profesyonel yapabilecek kapasite de. Kolaylıkla kullanılabilirliği ve efektleri ilgi çekici yanlarından birisi.
ANDROİD İNDİRiOS İNDİR

Hiç yorum yok: