En İyi Araç İçi Kamera Markaları

araç içi kamera

Xiaomi 70Mai

Dünyanın en iyi markaları arasına hızla giriş yapan Xaomi markasının 70Mai araç içi kamerası en çok satılan ve tutulan araç içi kamera modellerindendir. Görüntü kalitesinde sorun yaşatmayacak bir marka olan Xaomi’de sağlamlık ve uzun süre kullanımda gönül rahatlığıyla alınabilir.

Viofo A129

Profesyonel seri olarak çalışan Viofo markasının araç içi kameraları bütçenizi biraz zorlayabilir ama ürünleri oldukça profesyonel işler çıkarmaktadır.

BlackSys CF-100

Kaliteli ürünler arasında bilinmeyen markalardan bir diğeri ise BlackSys’dir. Ürün çeşit yelpazesi ile ülkemizde sınırlı olmasına karşın CF-100 modeli ile satışı yakalamış olan araç içi kameralar içerisinde yerini almış bir markadır.

Alpine DVR-F

Oto teypleri ile nam salmış olan Alpine markasının DVR-F Serisi araç içi kameraları kalitesi ile söz sahibi olmuştur. Alpine markasından memnun kitle araç içi kamera gerektiğinde bu markayı aldığından şüphesiz eminim.

Joyecar J5

Dikiz aynası şeklindeki modeli ile ve kaliteli kamerası ile satılmakta olan diğer bilinmeyen markalardan biriside Joyecar’dır.

Piranha - Dark - Concord

Bu segmentte olan ürünler genelde fiyat/performans ürünleri olmaktadırlar. Doğru kullanımda ve montajda sorunsuz kullanılabilmektedir. Fiyat performans ürünü olduklarından görüntü kalitesinde ve iş yapmada tam profesyonel ürünlerinin verdiği performansı beklemek doğru olmaz. Diğer markalar beş hatta on katı fiyatlara satılabilmekteyken bu segmentteki ürünler fiyatları ile normal kullanıcı kesimin işini görebilecektir.