Merhaba, ben;

ÖMER ŞEKER

Çağın gereklerine uygun bir şekilde sitelerinize yardımcı olmak için buradayım.
Merhaba,
Adım Ömer, Adana doğumluyum. İlk ve ortaöğretimimi Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde tamamladım. "Bilgisayar Programlama ve Veri Tabanı Yazılımları" lise mezunuyum.
Grafik ve bilgisayara ilgim çocukluğumdan gelmektedir. İlk bilgisayar deneyimim, İlkokul 3. sınıfta iken Matbaacı olan babamın yanında 2003 yılında bir Machintosh bilgisayarda başladı. O günden bu yana bilgisayara ve resime merak ilgimden dolayı kendimi bu iki alan üzerine yoğunlaştırdım. Lise çağlarımda kendimi ilerletmem ile beraber artık günlük çıkan bir yerel gazetenin mizanpajlığı için babama yardım ediyor ve günlük yerel gazete mizanpajı yapıyordum.
Bilgisayara ilgimden dolayı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi'nde bilgisayar bölümü okudum ve lise zamanımda şu anda hala aktif olarak kullanılan kendi okulumun logosunu yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Herhangi bir zamana ve kuruma bağlı kalmadan Freelance olarak kendi işimi yapıyorum. Firmanız ve ya kişisel çalışmalarınıza modern ve çağın ihtiyaçları doğrultusunda sizlerinde isteklerini not ederek sizler için iyi işler çıkarabileceğime inanıyorum.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİM?

-Logo Tasarımı
-Web Site Tasarımı (HTML,CSS,Wordpress,Blogger)
-Broşür Tasarımı
-Sosyal Medya Reklam Tasarımları
-Site SEO Yapılandırması ve Analizleri
-Blog Kurma
-Wordpress Hızlandırma
-Tema Türkçeleştirme
-SEO Eğitimi
-Anahtar Kelime Analiz Eğitimleri
HTML
CSS
Grafik ( Photoshop + Corel Draw )
Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )
Web Tasarımı ( Blogger + Wordpress )
3D Tasarım ( Blender )
Microsoft Office Yazılımları