Google Yükselme
Google Yükselme
SEO Uyumlu Makeleler
SEO Uyumlu Makeleler
Site Analiz Raporu
Site Analiz Raporu
Backlink Analizi
Backlink Analizi
Sektör Analizi
Sektörel Analizler
Rakip Analizi
Rakiplerin Analizleri
Site İçi Optimizasyon
Site İçi Optimizasyon
Aylık Raporlama
Aylık Raporlama
Organik Trafik
Organik Trafik
Kırık Link Tespit Düzeltme
Kırık Link Düzeltme
Kod Analizi
Kod Analizi
İçerik ve İmaj Oluşturma
İmaj Oluşturma
Mobil Uyumluluk Kontrol
Mobil Uyumluluk Kontrol
Google Güncelleme Takibi
Güncelleme Takipleri
7 24 Telefon Desteği
7/24 Telefon Desteği

SEO Paketleri Nelerdir?

SEO paketleri Basic, Professional ve Ultra olarak üç ayrı arama motoru optimizasyonu paketini içermektedir. SEO Paketlerini seçerken anahtar kelimelerinizin sayısı ve sitenize uygun gördüğünüz paketleri seçmeniz doğru seçim olacağı gibi ek özelliklere göre SEO paketi teklifi alabilirsiniz. Paketlerden daha fazla anahtar kelime ya da ek özellikler istemeniz durumunda iletişim üzerinden özel teklifler alabilirsiniz. Basic SEO Paketi az rekabet gücüne sahip sitelerin tercihi iken, Professional platinum paketi ise yüksek rekabete sahiptir. Tercih edilmekte olan Ultra paketi ise en yüksek verimlilik ile Google de yükselmenizi sağlar.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatları belirlenir iken vermiş olduğunuz anahtar kelimelerin rekabet zorluğu, rakip site analizleri, backlink faktörleri altında analizler yapılarak SEO fiyatları belirlenmektedir. Anahtar kelimeleriniz ile alakalı Google arama motoru optimizasyonu için SEO fiyatları değişebilmekte olup, ilgili ana kelime üzerine çalışmalar ile fiyat belirlemesi yapılır. Optimizasyon fiyatları her web sitesinde değişkenlik göstermektedir. Bana ulaştırdığınız web sitenin durumu ve diğer siteler ile birlikte anahtar kelime analizini yaparak en ucuz SEO fiyatlarını sizlere iletmekteyim.

Aylık SEO Fiyatları

Sitenize aylık SEO yaptırmak süreklilik açısından önem taşır. Sürekli kontrol gerektiren sitelerinize aylık seo fiyatları teklifi almanız her zaman yararınıza olacaktır. Aylık çalışmalarda zaman uzunluğuna göre fiyatlar daha uygun olmaktadır.

Basic

  • 3 Anahtar Kelime
  • Normal Rekabet Gücü
  • 3 Adet SEO Uyumlu Makale

Professional

  • 5 Anahtar Kelime
  • Yüksek Rekabet Gücü
  • 4 Adet SEO Uyumlu Makale