Google Yükselme
Google Yükselme
SEO Uyumlu Makeleler
SEO Uyumlu Makeleler
Site Analiz Raporu
Site Analiz Raporu
Backlink Analizi
Backlink Analizi
Sektör Analizi
Sektörel Analizler
Rakip Analizi
Rakiplerin Analizleri
Site İçi Optimizasyon
Site İçi Optimizasyon
Organik Trafik
Organik Trafik
Kırık Link Tespit Düzeltme
Kırık Link Düzeltme
İçerik ve İmaj Oluşturma
İmaj Oluşturma

SEO Paketleri Nelerdir?

SEO paketleri Basic, Professional ve Ultra olarak üç ayrı arama motoru optimizasyonu paketini içermektedir. SEO Paketlerini seçerken anahtar kelimelerinizin sayısı ve sitenize uygun gördüğünüz paketleri seçmeniz doğru seçim olacağı gibi ek özelliklere göre SEO paketi teklifi alabilirsiniz. Paketlerden daha fazla anahtar kelime ya da ek özellikler istemeniz durumunda iletişim üzerinden özel teklifler alabilirsiniz. Basic SEO Paketi az rekabet gücüne sahip sitelerin tercihi iken, Professional platinum paketi ise yüksek rekabete sahiptir. Tercih edilmekte olan Ultra paketi ise en yüksek verimlilik ile Google de yükselmenizi sağlar.

SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyatları belirlenir iken vermiş olduğunuz anahtar kelimelerin rekabet zorluğu, rakip site analizleri, backlink faktörleri altında analizler yapılarak SEO fiyatları belirlenmektedir. Anahtar kelimeleriniz ile alakalı Google arama motoru optimizasyonu için SEO fiyatları değişebilmekte olup, ilgili ana kelime üzerine çalışmalar ile fiyat belirlemesi yapılır. Optimizasyon fiyatları her web sitesinde değişkenlik göstermektedir. Bana ulaştırdığınız web sitenin durumu ve diğer siteler ile birlikte anahtar kelime analizini yaparak en ucuz SEO fiyatlarını sizlere iletmekteyim.

Aylık SEO Fiyatları

Sitenize aylık SEO yaptırmak süreklilik açısından önem taşır. Sürekli kontrol gerektiren sitelerinize aylık seo fiyatları teklifi almanız her zaman yararınıza olacaktır. Aylık çalışmalarda zaman uzunluğuna göre fiyatlar daha uygun olmaktadır.

Basic

  • 3 Anahtar Kelime
  • Normal Rekabet Gücü

Professional

  • 5 Anahtar Kelime
  • Yüksek Rekabet Gücü
Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin internet aramalarında daha iyi konum almalarını daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlayan aranma hacmi ve uyumluluk çalışmalarıdır.
SEO Nedir?
Arama yükseklikleri sayesinde Google'nin en yüksek pazara aranma hacmine ve organik trafiklere sahip olması Google'yi Yandex ve Bing'e göre günümüzde daha cazip hale getirmiştir diyebiliriz.
Google SEO Neden Yapılmalı?
Kısaltması SEO olan search engine optimization Türkçe'mizde arama motoru optimizasyonu olarak geçmektedir. Sitenin arama uyumluluk çalışmaları yapılmasına denilmektedir.
SEO Açılımı Nedir?
Arama motorlarınca sitenizin anlaşılabilirliğini arttırmaktır. Site hızlandırmaları tarama kolaylıkları sağlama çabaları ile botların sitenizin içerisinde data okuması kolaylaştırılır.
Teknik SEO Nedir?
SEO yapmak kişilere göre değişkenlik gösterir. Kimi için zor kimine kolay gelmektedir. SEO yapmak iyi bir makale deneyimi kelime haznesine ek olarak arama motorlarını anlama gerektirir.
SEO Yapmak Zor Mu?
Arama yapan kullanıcılara ulaşılabilirlik bu hususta önem taşımaktadır. Web sitesi arama da kullanıcılara ulaşamadığı zaman oluşturulan içeriklerin pek önemi kalmamaktadır.
SEO Neden Önemlidir?
Google sıralama kriterlerinde 200 faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Domain yaşı faktörler arasında bulunsa dahi yeni açılmış bir siteye seo uygulamaları yapılması gerekmektedir.
Yeni Siteye SEO Uygulanır Mı?
SEO yapılarak arama motorlarında yüksek sıralarda yerinizi alabilirsiniz. İlk sırada çıkmanız ise organik trafik aramalarınızı artıracak ve sizleri insanlara daha ulaşılabilir yapacaktır.
SEO Ne İşe Yarar?
SEO başarısı elde etmek için bir çok unsur vardır. SEO'ya destek olmak için: Site hızı, içerik yönetimi, Google ve sosyal reklamlar ile marka bilinci oluşturma gerektirir.
SEO İle Başarıyı Yakalamak